Bayi Sipariş Sistemi


e-mulzer.com nedir?

e-mulzer.com web sitemiz ile siz değerli bayilerimize hızlı ve güvenilir bir sistem ile siparişlerinizi gönderebilmeyi amaçladık. Sisteme bayi kayıtınız yapıldıktan sonra siparişlerinizi sistem üzerinden verebilir ve sipariş takibinizi yapabilirsiniz.


Bayi olmadan sipariş verebilir miyim?

Emülzer® olarak 1939 senesinden itibaren Türkiye ve Dünya pazarına ürünlerimiz başarı ile sunmaktayız. Gelişen ticaret sistemi ve uygulamalar doğrultusunda, üretici olarak ürünelerimizi, tüketicilerimize bayi kanalı üzerinden sunmaktayız. e-mulzer.com sistemiz de bayilerimiz için üretilmiş bir sistemdir. Bu sebep ile e-mulzer.com sitemizden kayıtlı bayilerimiz dışında üye olamaz ve sipariş veremezsiniz. Sizlere en yakın yetkili satıcı ve uygulamacı bayilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Sipariş ve Ödeme İşlemleri

e-mulzer.com sistemine bayi girişi yaptıktan sonra, siparişleriniz sistem üzerinden verebilirsiniz. Sepete attığınız ürünlerin ödemesini Havale veya Mail Order formu ile Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Sistemimizde şu an için Kredi Kartı ile mobil ödeme opsiyonu bulunmamaktadır.

Sevkiyat İşlemleri

e-mulzer.com sisteminden siparinizi verdikten ve ödemenizi yaptıktan sonra sistem siparişinizi sevkiyat için hazırlamaya başlar. Likit ürünlerin ve kimyasal ürünlerin kargo firmaları tarafından sevk edilmesi yasak olduğu için siparişleriniz AMBAR ile teslim ediliir. AMBAR taşıma ücretleri alıcıya aittir. Lütfen siparişiniz esnasında çalışmak istediğiniz veya anlaşmalı AMBAR firmanızı belirtiniz.